Värvide ja katete lisandväärtus

Dec 21, 2017
Värvide ja katete lisandväärtus

Kaitses ja kaunistades pindu, millele neid kasutatakse, värvid ja pinnakatted suurendavad kõike väärtust - kodudest ja valmistatud toodetest, sildadest ja muudest konstruktsioonidest. See parandus lisab väärtust, mis ületab värvi või katte ostmise või kohaldamise kulud.

Mõtle autotööstusele. Ei ole raske ette kujutada, mida auto näeks välja ilma, et katted lisaksid väärtust, muutes selle atraktiivseks ja kaitses. Ilma pinnakateteta näeksite autot, mis kiiresti roostetab, on välimuselt tuhm ja millel on väga lühike kasulik eluiga. Mõtle veoautodele, bussidele, põllumajandus- ja ehitusmasinatele ning seadmetele ilma kaitsekatteta, mis hoiab neid roostetamise eest.

Mõelge seadmete, metalli ja puitmööbli, riistvara, valgustite lisandväärtusele. . . nimekiri on lõputu. Praktiliselt on igal inimtekkelisel tootel kate, mis on vajalik selle kaitsmiseks ja kasulikkuse säilitamiseks. Kuigi on olemas kolm peamist värvide ja kattekihtide kategooriat , valmistatakse kõik katted põhiallikatest, mida töödeldakse teatud tüüpi katte valmistamiseks.