Tooteandmete olek

Tooteandmete olek

Andmeseisund Üldine: kui ei ole sätestatud teisiti, mõõdetakse kõiki käesolevate andmelehtede andmeid, kui temperatuur on ( 23±2 ) °C ja suhteline niiskus ( 50±5 )% . Lenduvad orgaanilised saasteained: kui ei ole sätestatud teisiti, arvutatakse lenduvate orgaaniliste komeetiliste sisaldus valemiga, kuvatakse g/L. Maht...

Toote üksikasjad

Andmete olek

Üldine:

Kui ei ole sätestatud teisiti, mõõdetakse kõiki käesolevate andmelehtede andmeid, kui temperatuur on(23&2) ja suhteline õhuniiskus(50'amp; plussm;5)%.

Loü:

Kui ei ole sätestatud teisiti, arvutatakse lenduvate orgaaniliste komeetiliste sisaldus valemiga, kuvatakse g/L.

Maht Tahked ained:

Kattemaht on selle kuiva kile mahu ja märgkile mahu suhe normatiivse kattemeetodi ja keskkonna juures. Kõiki andmeid mõõdetakse vastavalt GB/T 9272-2007 laboritingimustele.

Viimistlus/läige:

Läige andmeid mõõdetakse 60&g;nurga all vastavalt GB/T 9754-2007-le, läigeandmed liigitatakse järgmiselt:

 

Läige(60&nurk)

Mt

0-30%

Poolläikega

31-70%

Läige

&71%

Kuiv kile paksus:

Lõplik kile paksus kaetud substraat.

Märg kile paksus:

Esialgne kile paksus kaetud substraadil.

Teoreetiline katvus:

Vastavalt kuivale kile paksusele saab teoreetilist katvust mõõta järgmise valemi abil:

Teoreetiline katvus(M2  /L) =

 

maht tahked ained(%)

&akuutne;10

 

kile paksus(Mm) M.

Keemiline

 

Peenem:

Käesolevate andmelehtede toode võib kasutada ainult Sunrui õhem. Kasutada muud õhem võib mõjutada kuivatamist, mõjutades seega pinnakattevahendeid. Kui ei kasuta normatiivset õhem, Sunrui firma ei vastuta.

Induktsioonperiood:

Kui induktsioonperiood on märgistatud, tuleb kate taastata ja paigutada aega (sõltuvalt temperatuuritingimustest) vastavalt andmelehtede nõuetele. See võib aidata parandada kasutamise tulemuslikkust kate.

Kuivamisaeg:

Kuivamisaega mõõdetakse vastavalt GB/T 1728-1979 tüüpilise kile paksuse all. Nagu:

Touch kuiv: Kasutage sõrme puudutage film suface, kui tunda mõnevõrra kleepuv, kuid ei värvi kinni sõrme, puudutage kuiva võib kaaluda.

Kõva kuiv: film on täiesti kuiv.

Tegelik kohaldamisprotsess, kuiv aeg võib olla veidi erinev, eriti kui temperatuur substraat kaetud muutub keskkonna temperatuuri oluliselt.

Ülekatmise intervall:

Ülekatmise andmed on normaalsete sisdroonide all. Madalatel temperatuuridel, karmidel ilmastikutingimustel ja/või halbades ventilatsioonitingimustes ja kõrgema kuiva kile paksusega nõuetes peab olema asjakohane pikendada kuiva aega.

Epoksükatete minimaalne soolamisaeg põhineb tüüpilisel kile paksusel. Kui paksus suurenes 50%, kuivatamise aeg pikendatakse 1,5 korda; paksus suurenes 100%, kuivatamise aeg pikendada 2,5 korda.

Säilitamisaeg:

Säilitusaeg on üldiselt konservatiivsem, võib kasutada aegunud värvi, jõudlus ei vähenenud. Tegelikul kasutamisel tuleb aga aegunud värv enne kasutamist läbi vaadata.

Leekpunkt:

Leekpunkti andmeid mõõdetakse GB/T 5208-1985 abil.

 

Hot Tags: tooteandmete seisund, Hiina, tarnijad, tootjad, tehas, Aasia, Aafrika, valmistatud Hiinas

Küsi pakkumist

You Might Also Like