Toote andmete olek

Toote andmete olek

Andmete olek Üldine: Kui ei ole teisiti märgitud, mõõdetakse kõiki selle andmelehtede andmeid, kui temperatuur on (23 ± 2) ja suhteline õhuniiskus (50 ± 5)). Lenduvad orgaanilised ühendid: Kui ei ole teisiti märgitud, arvutatakse lenduvate orgaaniliste ühendite sisaldus valemiga, näidatakse kui g / L. Maht ...

Toote üksikasjad

Andmete riik

Üldine:

Kui ei ole teisiti märgitud, mõõdetakse kõiki käesoleva andmelehe andmeid, kui temperatuur on is 23 ± 2 ja suhteline õhuniiskus 50 ± 5 )) .

VOC:

Kui ei ole teisiti märgitud, arvutatakse lenduvate orgaaniliste ühendite sisaldus valemiga, näidates kui g / L.

Tahkekogused:

Kattekihi tahke aine sisaldus on selle kuiva kile mahu suhe niiske kilega ettekirjutava katmismeetodi ja keskkonnaga. Kõiki andmeid mõõdetakse vastavalt GB / T 9272-2007 nõuetele laboritingimustes.

Finish / Sheen:

Kiiruse andmed mõõdetakse 60 ° nurga all vastavalt GB / T 9754-2007, läige andmed liigitatakse järgmiselt:

Läikiv (60 ° nurk)

Matt

0-30%

Poolläikiv

31-70%

Läikiv

≥71%

Kuiva kile paksus:

Lõplik kile paksus kaetud substraadiga.

Märgfilmi paksus:

Aluspinnale kaetud esialgne kile paksus.

Teoreetiline katvus:

Kuiva kile paksuse järgi saab teoreetilist ulatust mõõta alltoodud valemiga:

Teoreetiline katvus ( m 2   / L ) =

tahkete ainete kogus (%)

« 10

kile paksus ( m m)

kuiv

Lahusti:

Selle andmelehe toode võib kasutada ainult Sunrui vedeldit. Kasutage muud vedeldit, mis võib kõvendamist mõjutada, mõjutades seega katete tööd. Kui te ei kasuta ettekirjutavaid õhukesemaid, ei vastuta Sunrui ettevõte.

Induktsiooniperiood:

Kui induktsiooniperiood on märgistatud, tuleb kattekiht paigutada ja asetada mõnda aega (sõltuvalt temperatuuritingimustest) vastavalt andmelehtede nõuetele. See võib aidata parandada katte kasutusvõimet.

Kuivamisaeg:

Kuivamisaega mõõdetakse vastavalt standardile GB / T 1728-1979 tüüpilise kile paksuse all. Nagu näiteks:

Puuduta kuiva: kasutage filmi liidese sõrme puudutamist, kui tunnete mõnevõrra kleepuvat, kuid värvi ei jää sõrmega kinni, võib kaaluda kuivamist.

Kõva kuiv: kile kuivab.

Tegelik pealekandmisprotsess, kuiveaeg võib olla veidi erinev, eriti siis, kui kaetud substraadi temperatuur varieerub keskkonnatemperatuuri oluliselt.

Ülekatte intervall:

Ülekatte andmed on tavaliste koodide all. Madalatel temperatuuridel, karmidel ilmastikutingimustel ja / või halbadel ventilatsioonitingimustel ja kõrgema kuiva kile paksuse nõudmisel peab kuiveaeg olema asjakohane.

Epoksiidkatete minimaalne kõvenemisaeg põhineb tüüpilisel kile paksusel. Kui paksus kasvas 50%, pikendatakse kõvendamisaega 1,5 korda; paksus kasvas 100%, kõvenemisaeg pikeneb 2,5 korda.

Ladustamisperiood:

Salvestusperiood on üldiselt konservatiivsem, aegunud värvi võib kasutada, tulemuslikkus ei langenud. Tegelikus kasutuses peab enne kasutusele võetud värvi siiski läbi vaatama.

Leekpunkt:

Leekpunkti andmeid mõõdetakse GB / T 5208-1985 abil.

Küsi pakkumist