Globaalne polüpartnerlike pinnakatete turg jõuab 603 miljoni dollarini 2025 - Zioni turu-uuringud

Jun 12, 2020
[[TitleContent]]

New York, NY, august 02, 2019 (GLOBE NEWSWIRE) - Zion Market Research on avaldanud uue aruande pealkirjaga„Polüpartneriliste pinnakatete turg tüübi (puhas polüurea ja hübriidne polüurea), tehnoloogia (vee-, lahusti- ja pulbervärvkatete) ning lõppkasutaja (hoone GG); ehitus, transport, infrastruktuur, elektritootmine ja Muud): globaalne tööstuse perspektiiv, põhjalik analüüs ja prognoos, 2018 - 2025 ”. Aruande kohaselt on globaalnepolüpartnerlike katete turgoli 2018 miljonit USD 356 miljonit ja eeldatavasti jõuab 2025 umbes 603 miljoni dollarini, {C4R} -i CAGR-i juures. 8% vahemikus 2019 kuni 2025.

Polüasparagiin on alifaatne polüurea, mis saadakse alifaatse polüisotsüanaadi komponendi reaktsioonisaadusest ja polüasparthappe estrielemendist, mis on alifaatse polüisotsüanaadi uus funktsionaalne diamiin / amiin. Polüospartäraseid katteid kasutatakse väga erinevates rakendustes, näiteks sillatalade, raudteede, avamere meredetailide metallkatted jms. Prognoositava ajavahemiku jooksul ennustatakse ülemaailmset polüsaasterkatte turgu märgatava kasvuga, kuna polüaspartic katted ehituses. Polüospartärast kattekihti kasutatakse laialdaselt kivivaipade, pealiskihtide, hermeetikute ja hüdroisolatsioonina. Lisaks ilmnevad polüaspartiklike kattekihtide ilmnevad rakendused meretööstuses, kuna need kattematerjalid tagavad suurepärase korrosioonikindluse ja kuivavad eriti kiiresti, mis eeldatavasti suurendab polüaspartäliste katete turgu kogu maailmas.

Sirvige 105 tabeleid& 28 Arvud jagunevad 110 lehtedel ja põhjalikul TOC-l teemal „Globaalne polüpartnerlike pinnakatete turg: tööstuse tüüp, tehnoloogia, suurus, osakaal, nõudlus, segmendid, Analüüs ja prognoos, 2018 - 2025 ”.

Taotle ülemaailmse polüaspartic Coatings Market @ näidisaruannethttps://www.zionmarketresearch.com/sample/polyaspartic-coatings-market

Ülemaailmne polüpartnerlike katete turg klassifitseeritakse tüübi, tehnoloogia ja lõppkasutaja alusel. Tüübisegment sisaldab puhast polüuureat ja hübriidset polüureat. Hübriidpolükarbamiid andis 2018 suurima osa ülemaailmsest polüpartnerlike kattematerjalide turust ning peaks jätkama oma kasvu ka järgmistel aastatel. Selle põhjuseks võib pidada suurenenud toodete kasutamist ehitus- ja autotööstuses. Hübriidne polüurea on polüooli, polüamiini ja isotsüanaadi segu, millel on kõrge nakkuvus metalli- ja betoonkonstruktsioonidega ning kulumiskindlus. Lisaks sellele kasvab puhas polüurea karbamiid tulevikus kõige kiiremini.

Tuginedes tehnoloogiale, sisaldab polüaspartäliste katete turustamisel lahusti-, vesi- ja pulbervärvkatteid. Lahustipõhine tehnoloogia domineeris 2018 ülemaailmsel polüsahtelsete pinnakatete turul. Arvatakse, et vees kasutatav tehnoloogia kasvab eelseisvatel aastatel kõige kiiremini.

Selle aruande PDF-voldiku taotlus:https://www.zionmarketresearch.com/requestbrochure/polyaspartic-coatings-market

Polüpartnerlike pinnakatete turu lõpptarbijate segment hõlmab transporti, ehitamist, infrastruktuuri, elektritootmist ja muud. Ehitusturu segment andis 2018 maailmaturul suurima osa ning eeldatavasti registreerib see tulevikus kõige kiiremat kasvu.

Aasia Vaikse ookeani piirkond on suurim osa polüaspartlike pinnakatete turust kogu maailmas ja prognooside kohaselt jätkub ta oma domineerimisega ka tulevikus. See piirkondlik turgu valitsev seisund on tingitud India, Hiina, Indoneesia, Filipiinide ja Vietnami arengumaade auto- ja ehitustööstuste suurenevast polüaspartikujuliste pinnakatete nõudlusest ning kogu piirkonnas kasvavatest investeerimisinfrastruktuuriprojektidest.

Sirvige täielikult„Polüpartneriliste pinnakatete turg tüübi (puhas polüurea ja hübriidne polüurea), tehnoloogia (vee-, lahusti- ja pulbervärvkatete) ning lõppkasutaja (hoone GG); ehitus, transport, infrastruktuur, elektritootmine ja Muud): globaalne tööstuse perspektiiv, põhjalik analüüs ja prognoos, 2018 - 2025 ”Aruanne kellhttps://www.zionmarketresearch.com/report/polyaspartic-coatings-market

Eeldatakse, et Põhja-Ameerika polüosartspinnakattematerjalide turg kasvab lähiaastatel märkimisväärselt, kuna rangete ehitusalaste õigusaktide tõttu suureneb polüospartähiliste pinnakatete piirkondlik kasutuselevõtt ja üha enam keskendutakse lenduvate orgaaniliste ühendite heitkoguste vähendamisele. USA domineeris selles piirkonnas polüaspartlike kattematerjalide turul, kuna pidevad arengud toimusid roheliste hoonete ehitamisel, mis olid varustatud energiasäästu- ja paremate veekindlustoodetega.

Prognooside kohaselt kasvab Euroopa polüasparaatiliste pinnakatete turg järk-järgult, kuna meretööstuses on kasvav nõudlus polüasparaatiliste pinnakatete järele. Polüsosaarsete kattekihtide vähendatud kuivamisaeg ja korrosioonikindlad omadused muudavad selle ideaalseks kattetooteks meretööstusele. Lisaks sellele prognoositakse, et piirkonna polüsapartiklike pindade turgu toidavad ka autotööstuses kasutatavad polüsatriitsed pinnakatted.

Küsige enne ostu @ selle aruande kohta lisateavethttps://www.zionmarketresearch.com/inquiry/polyaspartic-coatings-market

Ladina-Ameerika turgu juhib kiire industrialiseerimine. Brasiilia on polüaspartikujuliste pinnakatete peamine piirkondlik tarbija, kuna ehitustegevus suureneb ja energiatarbimistööstuses kasutatakse üha enam polüosartaalseid katteid. Pika kasutuseaga ja madalate hooldusvajadustega turbiinide korrosioonikaitse on oluline eeltingimus, mis toidab ka polüaspartsete kattematerjalide turgu.

Lähis-Ida ja Aafrika polüpartnerlike pinnakatete turu prognoositakse mõõdukat kasvu tänu piirkonna õitsvale transporditööstusele. Lisaks eeldatakse, et seda turgu ergutab ka polüaspartlike kattematerjalide nõudluse suurenemine ehitustööstuses. Piirkonna kasvav ehitusprojektide arv on piirkonna polüaspartlike pinnakatete turu võtmetegur.

Mõned ülemaailmse polüpartnerlike kattematerjalide turu peamised osalejad on The Sherwin-Williams, BASF, Covestro, AkzoNobel, PPG Industries, Rust-Oleum, Hempel, Laticrete, VIP Coatings,SIKA,ja Huisins Coatings.