Garaažipõranda epoksü Vs polüuurea

Oct 11, 2019
[[TitleContent]]


Mitte kõik polüurea ja garaažipõranda epoksütooted pole võrdsed

Selle artikli jaoks, kui arutame garaažipõranda epoksü- ja polüureaatilisi katteid, räägime garaaži põrandakatetest, mida siin pakume. Me ei saa rääkida teiste pakutavate toodete eest, kuna muutujaid on palju ja variatsioone palju. Üks asi, mida tuleks meeles pidada: meie sarnaste erialaettevõtete pakutavaid tooteid (ja teenuseid) on palju. Olge kodukeskuse või suure kasti poe materjalide ostmisel ettevaatlik. Kasutage TDS-i, et leida tegelikke katteid. Pöörake tähelepanu Mil-i paksusele ja kindlasti kaaluge kõiki vajalikke tooteid - kruntvärvi, kattekihti, pealiskihti jne. VÕIB aeg-ajalt leida sooduspakkumisi, kuid peate olema ettevaatlik, mida saate.

Mis on sarnast

Meie 93% kuivainete komplektide, 100% kuivainete komplektide ja polüurea komplektide abil pakume kvaliteetseid, ultraviolettkindlaid, klassi parimaid materjale. Oleme hoolikalt kokku pannud terviklikud süsteemid, mis hõlmavad seda, mida me ütleme ja ka kaugemalt. Kui teil on kristallselge, on teil kõigi nende toodetega hea meel, kui võtate aega nende õigeks tegemiseks. Kõigil juhtudel soovite enne installimise alustamist saada ka meie veebijuhendeid ja toote andmelehti. Enne töö alustamist soovite ka veenduda, et kõik tooted on kohale jõudnud ja on suurepärases korras

Kõik kolm süsteemi vajavad puhast, õlivaba põrandat, mis on korralikult ettevalmistatud. 93% kuivainete ja polüuurea korral piisab enamikul juhtudel happe söövitamisest või jahvatamisest. 100% kuivainete korral on oluline jahvatada. Kui põrand on eelnevalt värvitud, kaetud või tihendatud, peate parimate tulemuste saamiseks eemaldama eelmise toote. Saame teid aidata toote pealekandmisel varasema kattekihi peal, kuid me ei saa ennustada, kuidas see kate reageerib või kui kaua see kestab.

Sõltumata teie valitud süsteemist on meie pakutav teave mõeldud suuniseks. Teie, paigaldaja, peate võtma aega oma põranda-, keskkonnatingimuste jms käsitlemiseks. Näiteks kõik need tooted ebaõnnestuvad, kui neil on adresseerimata niiskuse- või auruprobleeme.

Praod tuleb pärast põranda ettevalmistamist ja enne katmist parandada. Parandamata praod kummitavad teid hiljem. Väikesed praod muutuvad laiemaks ja rikuvad kaunid põrandad. Lihvige need täitmiseks piisavalt laiali ja täitke.

Liigendit ei pea täitma. Kui soovite neid täita, kasutage vuugitäiteainet - ärge kunagi katke pinda ega pragude täiteainet. Müüme tooteid, mida kasutaksite enne mantli katmist. On tooteid, mida saate kohapeal osta, ja mida kasutaksite pärast pintsakut. Paljud, kui mitte enamik meie kliente, ei täida paisumisvuugid üldse. Nad katavad betooni harjaga liitekohta, kuid nad ei täida seda. Kui kavatsete oma laiendusvuumi täita, on hea mõte rääkida meile sellest, mida kavatsete kasutada ja kuidas seda kasutada.

Hinna variatsioon

Näiteks. 500 ruutmeetril Ft. juhusliku ülekande süsteem koos pealiskihiga on hinnas märkimisväärselt erinev. Hind on alati probleem, nii et vaatame lähemalt. Allpool näidatud hinnad kehtivad selle artikli kuupäeva seisuga ja võivad tootelehel muutuda. Hinnad on esitatud kulude erinevuse illustreerimiseks.

  • 93% kõrge kuivaine sisaldusega - meie DIY komplekt $ 555.58 (veenduge, et saaksite ühe otsa TC-ga või ostaksite pealiskihi eraldi.)

  • 100% tahkete ainete komplekt (otsige jälle otsast TC) 819,00 dollarit

  • Polyurea 2 mantlite komplekt 780,00 dollarit

Korrus Prep

Nagu varem öeldud, on rohkemate korruste jaoks vajalik ettevalmistus. Polüuurea süsteemid on andestavamad kui epoksü süsteemid ja tunduvalt rohkem andestavad kui 100% tahked epoksü süsteemid.

Segamine

Üldiselt on epoksütoodetel A-osa ja B-osa, mida tuleb toote õigeks kõvastumiseks segada õiges vahekorras. Iga osa tuleb eelnevalt segada ja seejärel tuleb kaks osa segada. Meie polüuureamet välistab selle sammu. Ainuke asi, mille te polüureasse lisate, on pigment, mida me mõnikord nimetame varjundiks. Segamisetapp moodustab suure osa tõrgetest epoksüpõrandates.

Tööaeg / Pot Life

Meie polükarbamiidil on ämbris praktiliselt piiramatu kasutusiga. Kui olete selle levitanud, kuivab see kiiresti. Epoksü kuumeneb üle ja muutub purgis ROCK SOLID. See on kasutu 500-dollarine ukselävi. Epoksiid PEAB segama ja viivitamatult paeltega põrandale laotama. Seejärel on teil sellega töötamiseks 15–40 minutit (või vähem). See sõltub temperatuurist ja muudest teguritest märkimisväärselt.

Paksus

100% kuivainete epoksü süsteemid on paksemad. Siis meie DIY komplektid. Polüuurea on pisut õhem. Kas sellel on tähtsust ... Polüuurea puhul tavaliselt mitte. See on vana tehnoloogia vs uue tehnoloogia asi. Kuid on ka erand. Kui teie põrand näeb välja nagu maanteesoolad on seda juba mitu aastat maitsnud, või kui olete mõranenud mõne parandusega ja see pole nii tasemel, kui arvasite, siis ... 100% kuivaine epoksü peidab selle paremini. Samuti on spetsiifilisi tööstuslikke rakendusi, kus meie tööstuslik, korrektne epoksü saab olema parem valik. Kuid keskmise garaaži jaoks on kõik meie süsteemid isegi keskmise tööga garaaži jaoks piisavalt paksud.

UV-vastupidavus

Meie uretaanist pealiskihiga epoksü on mõeldud olema UV-kindel. On juhtumeid, eriti heledamates värvides, kus epoksü võib uretaani all kollaseks muutuda. Polüuurea süsteemides kasutatakse uretaanil põhinevat tehnoloogiat kogu süsteemis ja need pakuvad silmapaistvat UV-vastupidavust.

Vastupidavus

Enamiku rakenduste jaoks on kõik tooted eriti vastupidavad. Tegin mõned märkused ülaltoodud paksuse osas. Testimine läheb segaseks, kuna epoksü võib teatud tüüpi testides tunduda vastupidavam, kuna see on tehniliselt raskem. Polüuurea on paindlikum ja kipub rohkem andestama. Kõigil juhtudel soovitame tungivalt meie kulumisvastast libisemisvastast toodet kattekihis.

Keemiline vastupidavus

Polükarbamiidil on tavaliselt serv ülakattega epoksü suhtes. Vaadata on seda tüüpi kemikaali, mille kasutamisel teie põrand kokku puutub. Kui teil on mõni konkreetne mure, siis on see asi, mida arutada.

Kuuma rehvi tõstmine

Ükski neist toodetest ei tohiks korralikult paigaldatud kuumade rehvide eest tõusta. Polüuurea kipub ebatäiuslikult ettevalmistatud põrandatele paremini tungima (ja seega paremini toimima). Kuuma rehvi tõstmise peatamise võti on õige ettevalmistus.

Ravimise aeg

Optimaalse temperatuuri korral peaksite ootama kolm päeva enne Polyurea sõitu ja seitse päeva enne epoksiidiga sõitmist.

Lõhn

Polüureaurea haiseb installimise ajal ja paar päeva pärast seda.
DIY komplektid haisevad vähem.
100% tahkel epoksüüdil puudub lahusti lõhn. Uretaan võib olenevalt süsteemist.

Mida ma kasutaksin oma garaažis?

Oma garaažis käiksin koos Polyureaga. Installimine on PALJU sirgjoonelisem ja jõudlus on suurepärane. Välimuse osas…. Sa lihtsalt ei suuda seda lüüa.