Ilmastikukindel välistingimustes töötav UV-kaitsev põrandakattevärvidega epoksüvaikpõrandakattevärvid

Toote üksikasjalik kirjeldus Ilmastikukindel välistingimustes vastupidav UV-kiirgusega epoksüpõranda värvivärvid Kirjeldus: ilmastikukindel& Veekindlad välipõrandavärvid koosnesid rafineeritud taimeõlis modifitseeritud erütritool-alküüdvaigust, pigmentidest, kuivatitest, lahustitest ja mitmesugustest lisaainetest.

Toote üksikasjad

Toote üksikasjalik kirjeldus

Peamine tooraine:EpoksiidvaikTaotlusmeetod:Pihustatud
Osariik:Vedel kateLäbipaistev:Hea nakkeomadused
Päritolukoht:Xiamen, Hiina (mandriosa)Kasutamine:Seadmevärv, Paadimaal, Ehituskate, Mööblivärv, Plastkate, Teemärgistusvärv


Ilmastikukindel välistingimustes UV-kindel põrandakattega epoksüpõrandavärvide värv
Kirjeldus:
Ilmastikukindel& Veekindlad välipõrandakomplektid koosnesid rafineeritud taimeõlis modifitseeritud erütritool-alküüdvaigust, pigmentidest, kuivatitest, lahustitest ja mitmesugustest lisanditest.

Tunnusjoon:
1, vananemis- ja ultraviolettkiirgus. UV-kaitse
2, veekindel, kõrge kareduse ja hea tasasusega
3, suurepärane ilmastikukindlus
4, tugev nakkuvus, hea painduvus
5, tugev haardumisjõud

Tehnilised parameetrid:

Teoreetiline katvus

0,2kg / m2

Kuiva kile paksus

25mu / kiht

Segatud ajaga

8 tunni jooksul

Puudutuse aeg

4h

Kuivamisaeg (kõva)

3 päeva

Värvi värv

läbipaistvus

Kasutusaeg

5-8 aastat

Riiuliaeg

1 aasta

Osariik

Vedelik


Rakendus:
1. Maa-aluses parklas kasutamiseks, kuna halva ventilatsiooni tõttu vajab lahustipõranda sees olev traditsiooniline lahusti aurustumist pikka aega, see kahjustab inimese keha ja keskkonda; Kasutatakse kohas, kus lahusti ei vaja reostust, ja sellel on kõrgemad keskkonnanõuded.
2. Töökoja seina ja lagi seina puhastamiseks ei oma see mitte ainult epoksükatete erilist tugevat sidusust, tugevust, pole pulbristamist puhas, vaid sellel on keskkonnaomadused, mis ei sisalda kahjulikke aineid.
3. Kasutatakse maapinna, seina värvimiseks või krohvimiseks pagaritoodetes ja kondiitritoodetes, elektroonikatööstuses, farmaatsiatehases, paberivabrikus, logistikalaos, keldris jne., Võib kasutada ka koolides, väljakutel, koridorides, kaubanduskeskustes ja radadel, jne.

Floor Coating


Hot Tags: ilmastikukindel välistingimustes töötav UV-kaitsev põrandakatete epoksüvaik põrandakattevärvid, Hiina, tarnijad, tootjad, tehas, Aasia, Aafrika, valmistatud Hiinas

Küsi pakkumist