Ilmastikukindel UV-kaitsev põrandakate Epoxy Resin Floor Paint Coatings Colors

Detailne toote kirjeldus Ilmastikukindel välistingimustes UV-resistentne põrandakate Epoxy Floor Värvide värvid Kirjeldus: Ilmastikukindel ja veekindel välistingimustes põrandapind koosneb rafineeritud taimeõli modifitseeritud erütritool-alküüdvaigust, pigmentidest, kuivatidest, lahustitest ja mitmesugustest lisaainetest ....

Toote üksikasjad

Üksikasjalik tootekirjeldus

Peamine tooraine: Epoksiidvaik Rakendusmeetod: Spray
Riik: Vedelkate Läbipaistev: Hea Adhesion Property
Päritolukoht: Xiamen, Hiina (Mainland) Kasutamine: Appliance Paint, paadi värv, ehituskate, mööbli värv, plastkatte, teekatte värvimine


Ilmastikukindel UV-resistentne põrandakate Epoxy Floor värvi värvid
Kirjeldus:
Ilmastikukindel ja anti-veekindel Outdoor Floor Paintis koosnes rafineeritud taimeõli modifitseeritud erütritool-alküüdvaigust, pigmentidest, kuivatidest, lahustitest ja mitmesugustest lisanditest.

Motiiv:
1, vananemisvastane ja ultraviolettkiirguse vastane kiirgus. UV-kaitse
2, veekindel, kõrge kõvadus ja hea tasasusega
3, suurepärane ilmastikukindlus
4, tugev adhesioon, hea paindlikkus
5, tugev haardejõud

Tehnilised parameetrid:

Teoreetiline katvus

0,2kg / m2

Kuivkile paksus

25mu / kiht

Segatakse ajaga

8 tunni jooksul

Puuduta aega

4 tundi

Kuivamisaeg (kõva)

3 päeva

Värvi värv

Läbipaistvus

Teenimisaeg

5-8 aastat

Säilivusaeg

1 aasta

Riik

Vedelik


Taotlus:
1. Maa-aluse parkla kasutamisel nõrga ventilatsiooni tõttu on traditsiooniline lahusti lahusti põrandal vaja aurustuda pikka aega, see kahjustab inimese keha ja keskkonda; Kasutatav koht, mis ei vaja lahustuvat reostust, on kõrgemate keskkonnanõuetega.
2. Kasutatav töökoja seina- ja lagede seina puhastamiseks ei ole sellel mitte ainult epoksiidkatte spetsiifiline kõrge sidusmõju, kõrge tugevuseta, pole pulberdetaile puhtad, sellel on keskkonnaohtlikud omadused, mis ei sisalda kahjulikke aineid.
3. Kasutada maa, seina või laudade maalimiseks pagaritöökojas, kondiitritööstuses, elektroonika vabrikus, farmaatsiatööstuses, pabertööstuses, logistika laos, kelderis jne. Samuti saab seda kasutada kooli, ruudu, koridori, kaubanduskeskuste ja sõiduradade jaoks, jne.

44-1.jpg


Küsi pakkumist