Ilmastikukindel välistingimustes töötav UV-kaitsev põrandakattevärviga epoksüvaikpõrandakattevärvid

Toote üksikasjalik kirjeldus Ilmastikukindel välistingimustes vastupidav UV-kiirgusega epoksüpõranda värvivärvid Kirjeldus: ilmastikukindel& Veekindlad välipõrandavärvid koosnesid rafineeritud taimeõlis modifitseeritud erütritool-alküüdvaigust, pigmentidest, kuivatitest, lahustitest ja mitmesugustest lisanditest.

Toote üksikasjad

Toote üksikasjalik kirjeldus

Peamine tooraine:EpoksiidvaikTaotlusmeetod:Pihustatud
Osariik:Vedel kateLäbipaistev:Hea nakkeomadused
Päritolukoht:Xiamen, Hiina (mandriosa)Kasutamine:Seadmevärv, Paadimaal, Ehituskate, Mööblivärv, Plastkate, Teemärgistusvärv


Ilmastikukindel välistingimustes töötav UV-vastupidav põrandakattega epoksüpõrandavärvid
Kirjeldus:
Ilmastikukindel& Veekindlad välipõrandakomplektid koosnesid rafineeritud taimeõlis modifitseeritud erütritool-alküüdvaigust, pigmentidest, kuivatitest, lahustitest ja mitmesugustest lisanditest.

Tunnusjoon:
1, vananemis- ja ultraviolettkiirgus. UV-kaitse
2, veekindel, kõrge kareduse ja hea tasasusega
3, suurepärane ilmastikukindlus
4, tugev nakkuvus, hea painduvus
5, tugev haardumisjõud

Tehnilised parameetrid:

Teoreetiline katvus

0. 2 kg / m 2

Kuiva kile paksus

25 mu / kiht

Segatud ajaga

8 tunni jooksul

Puudutuse aeg

4h

Kuivamisaeg (kõva)

3 päeva

Värvi värv

läbipaistvus

Kasutusaeg

5-8 aastat

Riiuliaeg

1 aasta

Osariik

Vedelik


Rakendus:
1. Maa-aluses parklas kasutatakse halva ventilatsiooni tõttu lahusti põranda sees olevat traditsioonilist lahustit aurustumiseks pikka aega, see kahjustab inimese keha ja keskkonda; Kasutatakse kohas, kus lahusti ei vaja reostust, keskkonnanõuded on kõrgemad.
2. Töökoja seina ja lae seina puhastamiseks kasutatavatel materjalidel pole mitte ainult epoksükatete erilise tugeva kohesiivsuse, suure tugevusega, pulbristamata puhaste omadustega, vaid ka keskkonnaomadused, mis ei sisalda kahjulikke aineid.
3. Kasutatakse maapinna, seina värvimiseks või krohvimiseks pagaritoodetes ja kondiitritoodetes, elektroonikatööstuses, farmaatsiatehases, paberivabrikus, logistikalaos, keldris jne., Võib kasutada ka koolides, väljakutel, koridorides, kaubanduskeskustes ja radadel jne.

Floor Coating


Küsi pakkumist