Vesipõhised tööstuslikud põrandakatted Garaažipõrandaplaadid Värvid Akrüülvärvkatted Polüuretaanpõrandate lakid Värvid

Üksikasjalik tootekirjeldus Water Based Industrial Floor Spray Paint Acrylic Paint Polyurethane Floor Larnish Kirjeldus: Water Based Industrial Floor Spray Paint akrüülvärv Polyurethane Floor Lakk koosneb rafineeritud taimeõli modifitseeritud erütritooli alküüdvaigud, pigmendid, kuivatid, ...

Toote üksikasjad

Üksikasjalik tootekirjeldus

Peamine tooraine: Polüuretaan Rakendusmeetod: Spray
Riik: Vedelkate Läbipaistev: Hea Adhesion Property
Päritolukoht: Xiamen, Hiina (Mainland) Kasutamine: Appliance Paint, paadi värv, ehituskate, mööbli värv, plastkatte, teekatte värvimine


Vesipõhine tööstuslik põrandaplaasvärv Akrüülvärv polüuretaanpõrandakate
Kirjeldus:
Vesipõhine Industrial Floor Spray Paint akrüülvärv Polyurethane Floor Lakk koosneb rafineeritud taimeõli modifitseeritud erütritooli alküüdvaigust, pigmentidest, kuivatidest, lahustitest ja mitmesugustest lisanditest.

Motiiv:
Põrandavärv - Vesipõhine betoonpõrandakatete tasanduskihiga polüuretaanpõrandakate on kasutatud keskkonnasõbraliku materjaliga, sellel on poorne penetratsioon ja hermeetiline tugevus poorsel substraadil, tugev anti-osmoos, happevastane, leelisevastane, anti-saltand anti-iga Lahustist. Tööstushoonete, koolide, haiglate, avalike kohtade, parkimiskohtade ja üldkasutatavate hoonete põrandate jaoks on kõrge pinna kõvadus ja hea tihedus, ilmastikukindlus, hea abrasiivne vastupidavus ja hea vastupidavus, multifunktsionaalne ja mitmeotstarbeline põrandakattemasüsteem.
Põrandakate - spordikeskuse põranda polüuretaanist isetasanduv gümnaasiumivärvid on parim lahendus välimistele põrandatele.

Tehnilised parameetrid:

Teoreetiline katvus

0,2kg / m2

Kuivkile paksus

25mu / kiht

Segatakse ajaga

8 tunni jooksul

Puuduta aega

4 tundi

Kuivamisaeg (kõva)

3 päeva

Värvi värv

Läbipaistvus

Teenimisaeg

5-8 aastat

Säilivusaeg

1 aasta

Riik

Vedelik


Taotlus:
1. Maa-aluse parkla kasutamisel nõrga ventilatsiooni tõttu on traditsiooniline lahusti lahusti põrandal vaja aurustuda pikka aega, see kahjustab inimese keha ja keskkonda; Kasutatav koht, mis ei vaja lahustuvat reostust, on kõrgemate keskkonnanõuetega.
2. Kasutatav töökoja seina- ja lagede seina puhastamiseks ei ole sellel mitte ainult epoksiidkatte spetsiifiline kõrge sidusmõju, kõrge tugevuseta, pole pulberdetaile puhtad, sellel on keskkonnaohtlikud omadused, mis ei sisalda kahjulikke aineid.
3. Kasutada maja, seina või laudade maalimiseks pagaritöökojas, kondiitritööstuses, elektroonika vabrikus, farmaatsiatööstuses, pabertööstuses, logistika laos, kelderis jne. Samuti saab seda kasutada kooli, ruudu, koridori, kaubanduskeskuste ja sõiduradade jaoks, jne.


Küsi pakkumist