Veepõhised tööstuslikud põrandakatted

Toote kirjeldus Veepõhised tööstuslikud põrandapritsimisvärvid, akrüülvärv, polüuretaanpõrand, lakikirjeldus: vesipõhised tööstuslikud põrandavärvid, akrüülvärvid polüuretaanpõrandalakid koosnevad rafineeritud taimeõliga modifitseeritud erütritool-alküüdvaigust, pigmentidest, kuivatitest, ...

Toote üksikasjad

Veepõhised tööstuslikud põrandakatted

Tootekirjeldus

Peamine tooraine:PolüuretaanTaotlusmeetod:Pihustatud
Osariik:Vedel kateLäbipaistev:Hea nakkeomadused
Päritolukoht:Xiamen, Hiina (mandriosa)Kasutamine:Seadmevärv, Paadimaal, Ehituskate, Mööblivärv, Plastkate, Teemärgistusvärv

Veepõhine tööstuslik põrandavärv, akrüülvärv, polüuretaanist põrandalakk
Kirjeldus:
Veepõhised tööstuslikud põrandapritsimaalid, akrüülvärvid, polüuretaanpõrandalakid koosnevad rafineeritud taimeõliga modifitseeritud erütritooli alküüdvaigust, pigmentidest, kuivatitest, lahustitest ja mitmesugustest lisanditest.

Tunnusjoon:
Põrandavärv - vesipõhist betoonpõranda libisemisvastast isetasanduvat polüuretaanist põrandakatet kasutatakse keskkonnasõbraliku materjaliga, sellel on hea läbitungimis- ja tihendusvõime poorse aluspinna suhtes, tugev anti-osmoosivastane, happe-, leelise-, soola- ja igat tüüpi lahusti. Pinna kõrge karedus ja hea tihedus, ilmastikukindlus, hea abrasiivsus ja hea vastupidavus, multifunktsionaalne ja mitmeotstarbeline üldine põrandakattesüsteem tööstusettevõtete, kooli, haiglate, avalike kohtade, parklate ja avalike hoonete põrandate jaoks.
Põrandakate - spordikeskuse põranda polüuretaanist isetasanduv gümnaasiumi välisvärv on parim lahendus välispõrandate jaoks.

Tehnilised parameetrid:

Teoreetiline katvus

0,2kg / m2

Kuiva kile paksus

25mu / kiht

Segatud ajaga

8 tunni jooksul

Puudutuse aeg

4h

Kuivamisaeg (kõva)

3 päeva

Värvi värv

läbipaistvus

Kasutusaeg

5-8 aastat

Riiuliaeg

1 aasta

Osariik

Vedelik

Rakendus:

1. Maa-aluses parklas kasutamiseks, kuna halva ventilatsiooni tõttu vajab lahustipõranda sees olev traditsiooniline lahusti aurustumist pikka aega, see kahjustab inimese keha ja keskkonda; Kasutatakse kohas, kus lahusti ei vaja reostust, ja sellel on kõrgemad keskkonnanõuded.
2. Töökoja seina ja lagi seina puhastamiseks ei oma see mitte ainult epoksükatete erilist tugevat sidusust, tugevust, pole pulbristamist puhas, vaid sellel on keskkonnaomadused, mis ei sisalda kahjulikke aineid.
3. Kasutatakse maapinna, seina värvimiseks või krohvimiseks pagaritoodetes ja kondiitritoodetes, elektroonikatööstuses, farmaatsiatehases, paberivabrikus, logistikalaos, keldris jne., Võib kasutada ka koolides, väljakutel, koridorides, kaubanduskeskustes ja radadel, jne.


Küsi pakkumist