Veebaasil tööstusliku põrandakatted

Toote kirjeldus Veebaasil Tööstuslik põrandaspray Paint akrüül paint polüuretaan põrandalakk Kirjeldus: veebaasil tööstuslik põrandaspray Paint akrüül värvi polüuretaan põrandalakk koosneb rafineeritud taimeõli modifitseeritud erütrotor alküüdvaik, pigmendid, kuivatid,...

Toote üksikasjad

Veebaasil tööstusliku põrandakatted

Toote kirjeldus

Peamine tooraine:PolüuretaanistRakenduse meetod:Spray
Riigi:Vedel kateLäbipaistev:Hea nakheson Kinnisvara
Päritolukoht:Xiamen, Hiina (Mandri)Kasutamine:Seadme paint, paadi värv, hoone kate, mööbli värv, plastist kate, teemärgistus värv

Vee baasil tööstuslik põranda spray paint akrüül värvi polüuretaan põrandalakk
Kirjeldus:
Veebaasil Tööstuslik põrandaspray Paint akrüülvärvi polüuretaanpõrandalakk koosneb rafineeritud taimeõli modifitseeritud erütrotüülalküülvaigu, pigmentide, kuivatite, lahustite ja erinevate lisandite.

Funktsioon:
Põrandavärv- Veebaasil betoonpõranda anti-leveling polüuretaanpõranda katet kasutatakse keskkonnasõbraliku materjaliga, on hea läbitungimise ja tihendusvõimsusega poorsel substraadil, tugev antiosmoos, anti-hape, anti-leelis, anti-saltand anti-tüüpi lahusti. Kõrge pinna karedus ja hea tihedus, ilmastikukindlus, hea abrasiivne vastupidavus ja hea visadus, multifunktsionaalne ja mitmeotstarbeline üldine põrandakattesüsteem põrandad tööstusettevõtetes, koolis, haiglates, avalikes kohtades, parklates ja avalikes hoonetes jne.
Põrandakate- Spordikeskuse põranda polüuretaan isetasandav võimla välisvärv on parim lahendus välipõrandatele.

Tehnilised parameetrid:

Teoreetiline katvus

0,2 kg/m2 kohta

Kuiva kile paksus

25mu/kiht

Segatud, kasutades aega

8 tunni jooksul

Puuteaeg

4 tundi

Kuivamisaeg (kõva)

3 päeva jooksul

Värvi värv

Läbipaistvuse

Kasutusiga

5-8 aastat

Säilivusaeg

1 aasta

Riigi

Vedelik

Taotluse:

1. Maa-aluses parklas, halva ventilatsiooni tõttu vajab traditsiooniline lahusti lahustipõrandasees pikka aega aurustamiseks pikka aega, kahjustab inimkeha ja keskkonda; Kasutatakse kohas, mis ei nõua lahustireostust, on kõrgemad keskkonnanõuded.
2. Kasutatakse puhastamiseks töökoda seina ja lae seina, see ei ole mitte ainult omadused epoksü katted eriline kõrge sidususjõud, kõrge tugevus, ei pulverization puhas, see on keskkonnaomadused vaba kahjulike ainete.
3. Kasutatakse maali maa, seina või celling pagariäri ja kondiitritooted, elektroonika tehas, farmaatsiatehas, paberivabrik, logistika ladu, kelder jne, saab kasutada ka kooli, ruudu, koridori, kaubanduskeskused ja sõidurajad jne.


Küsi pakkumist