Polyurea garaaži põrandakate

Polyurea garaaži põrandakate

PS507A põranda spetsiaalne pihustuspolüureurea kate on 100% kuivaine, kahekomponentne, kiiresti tahkenev, suure jõudlusega kohapealne pihustusvormimismaterjal. Toode koosneb peamiselt isotsüanaadi poolprepolümeerist, terminaalsest amino-polüeetri ahela pikendajast ja pigmendist., Millel on suure tugevuse, hea jõudluse ja kiire ehituse eelised.

Toote üksikasjad

Toote nimi: Põrandal spetsiaalne pihustatud polüurea kattekiht

Mudelinumber: PS507A  

1.De skriptimine  

PS507A põranda spetsiaalne pihustuspolüureurea kate on 100% kuivaine, kahekomponentne, kiiresti tahkenev, suure jõudlusega kohapealne pihustusvormimismaterjal. Toode t koosneb peamiselt isotsüanaadi poolprepolümeerist, terminaalsest aminopolüeetri ahela pikendist ja pigmendist., Mille eelised on kõrge tugevus, head tööomadused ja kiire ehitamine. Suure reaktsioonivõime ja kiire kõvenemise omadusel saab seda pihustada, moodustades igal painutatud, kaldu ja vertikaalsel pinnal ilma longuseta. Ülimad nakketugevuse ja löögikindluse omadused on kate elastne, löögikindel ja õmblusteta, mis suudab täielikult isoleerida õhu, vee ja hapniku läbitungimise. See on integreeritud korrosioonivastaseks, veekindlaks, kulumiskindlaks, vananemiskindlaks, pulbristamata ja praod ei hakka pärast pikaajalist välitingimustes toimuvat külma, kuuma, vihma ja lume vahelduvates keskkonnatingimustes koorumist või mahakukkumist või langust. See on optimaalne valik, kui sitke, painduv, löögikindel ja kulumiskindel veekindluse süsteem, millel on erakordsed tööomadused.

2.Funktsioonid

1>. Ilma ühegi õhema keskkonnata;

2>. Pikendamine, suur painduvus, suudab kohaneda põhiliste pragude ja väikeste deformatsioonidega;

3>. Hea vastupidavus vananemisele

4>. Kiire tahkumine, võib pihustada mis tahes pinnale, kallakutele, vertikaalsele pinnale;

5>. Mugav ehitus, kile pihustamine.

3.Tõhusus  

Tahkete ainete sisaldus

100%

Kõvadus (kaldal)

85-96 (A)

Tihedus

1,05 g / cm3

Pikendus

≥450%

Tõmbetugevus

16MPa

Pisarate tugevus

≥55N / mm

Vee läbitungimatus

0,4 MPa, 60 minutit

Kulumiskindlus 750g 500r  

30 mg

Löögikindlus

1,5 kg / m

Elektriline tugevus

15kv / mm

Temperatuuri kõikumine

-35 ------ + 120 ° C

Kuumutamistemperatuur

55-65 ° C

Soovitatav paksus

1500μm

Töötemperatuuri vahemik

0-35 ° C

Veekindlus 30d

ei rooste, ei mullid, ei koorida

Happekindlus (10% H2SO4 või 10% HCI, 30d)

ei rooste, ei mullid, ei koorida

Leelise vastupidavus 10% NaOH, 30d

ei rooste, ei mullid, ei koorida

Soolatakistus 60g / L, 30d

ei rooste, ei mullid, ei koorida

Soola pihustuskindlus 2000h

ei rooste, ei mullid, ei koorida

Õlikindlus 0 # diislikütuse toorõli 30d

ei rooste, ei mullid, ei koorida


4. Rakendused: Töökoja põrandatehnika naftakeemia, toiduainete töötlemise, farmaatsia-, elektroonika- ja muudes tööstusharudes, staadionid, parklad, supermarketid ja muud põrandaprojektid.

5.Ehitusmeetod:

1) Pihustusseadmed: Pihustatava polüurea materjalide valmistamisel tuleb kasutada spetsiaalset (1: 1) kahekomponendilist pihustusseadet. Nagu Graco H-XP3 ja nii edasi.

2) Ehituskeskkonnanõuded: Parima kattefekti saavutamiseks vajab plats ventilatsiooni, keskkonna temperatuur ei tohiks olla madalam kui 10 ° C, aluspinna temperatuur on kõrgem kui kastepunkt 5 ° C ja õhuniiskus on alla 80%.

3) Aluspinna pinnatöötlus:

a. Tsemendipinna tasandamine: aluspinna tasandamine tsemendimörtiga.

b. Aluspinna lihvimine: aluspinnale on vaja peenestamist (et oleks tasane), aluspinna pind poleeritakse, arm ja ujuv läga eemaldatakse ning yini nurga negatiivse nurga asukohta töödeldakse rõhuasetusega, ja yini nurk on sirge ja yang. Nurk soovitab kaheksa punkti nurga töötlemist.

c. Puhastamine: õlivaba, veevaba suruõhuga puhastatud põhimiku pinnal olev mustus puhastab polüureate ehitust mõjutavat prahti.

4) Harjakrunt: harjake EP1304 või HP6303K betooni spetsiaalset kruntvärvi, ühtlaselt harjatud, lekkekatteta, defektideta.

5) Kraabikitt: kandke kitt trahhoomi ja mikropooride tihendamiseks betooni pinnale.

6) Pihustuspolüuurea: pihustage spetsiaalse polüureaurea pihustusseadmete ja polüurea pihustuspüstoliga. Kasutage lekkepihustite parandamiseks ja stressi vähendamiseks ristmeetodit.

7) Polüaspartärase polükarbamiidi pealiskihi pihustamine: spetsiaalse polüurea abil pihustusseadmete ja polüurea pihustuspüstoli abil pihustamine, ühtlane puudus ja pihustamine.

6. Pakend: T wo-komponent, A-komponent 220KG / 200L barrel, B-komponent 210KG / 200L barrel.

7. Värv : Pihustatava polüurea materjali standardvärv on hall, vastavalt kasutaja nõudmistele võib pakkuda ka muid värve

8. Ohutus: polüureate pihustavad materjalid peaksid selle kasutamise ajal olema varustatud põhiliste töökaitsemeetmetega.

Kasutajatel on soovitatav varustada kaitseriietuse, kaitseprillide, plastkindade, maskide ja muude kaitsevahenditega.

9. Ladustamine / kõlblikkusaeg : Ideaalsed säilitustingimused on 0–35 jahedas ja kuivas kohas, vältige otsest päikesevalgust. / Üks aasta


Küsi pakkumist