Polüuurea põrandad

Polüuurea põrandad

Enamik tööstuslikuks kasutamiseks mõeldud polüureasid pihustatakse, seega on kiire pealekandmine ning nende proportsioonid ja segamisvõimalused on täpsed. See rakendusstiil võimaldab praktiliselt ükskõik millist paksust rakendada ühe või mitme käiguna. Samuti võib lisada selliseid lisaomadusi nagu libisemiskindlad lisandid ja pinna tekstuurid, UV-stabiilsed värvid on saavutatavad ning polüurea abil on võimalik kasutada ka NSF joogiveega heaks kiidetud süsteeme.

Toote üksikasjad

Polüuurea põrandad

Omadused

Pinnakate on tihe, sitke, särav, värviline ilma kollasuse ja pulbrita, vananemisvastane, suurepärase ilmastikukindluse läike ning värvi püsimise ja kaunistusega.

Spetsifikatsioonid

Liimi tugevus 11,3Mpa

Löögikindlus& ge; 50 kg& hull; cm

Temperatuuri kõikumine -30 ------ +150& ° C;

Kulumiskindlus (700g / 500r) 10mg

Happekindlus 35% H2SO4 või 15% HCI, 30d ei roosteta, ei mullideta, ei koori

Leelise vastupidavus 30% NaOH, 30d ei roosteta, mullid ei koori

Soolatakistus 100g / L, 30d roosteta, mullideta, ei koorita

Soola pihustuskindlus 2000h ei rooste, ei mullideta, ei kooru

Õlikindlus 0 # diislikütus Toorõli 30d ei roosteta, mullid ei koori

Polüuurea&üks kõige ebaharilikumaid omadusi on selle lühike kõvenemisaeg. Puhas polüurea saab seadistada kuni 15 sekundiga. Tegelikult on traditsiooniline pealekandmismeetod pritsimine mitmekomponendilise pihustuspüstoliga mehaanilise puhastusega. Uuematel ravimvormidel on mõnevõrra pikem kõvenemisaeg ja neid saab kasutada kaabitsa abil, millele järgneb tagasikerimine. Nende toodete kasutusiga on 15–60 minutit, nad on umbes nelja tunni pärast puudutatavad ja suudavad tavalise jalaliikluse vastu võtta umbes 24 tunni pärast.

Projekti valmimisaega lühendatakse ka muul viisil. Katte saab ühe kihina kanda kogu soovitud paksusele. Tüüpilised rakendused on paksusega 60 kuni 120 milliliitrit, kuid võimalikud on ka selle ulatuse välised kihid. Täieliku paksuse saavutamiseks mitme kihi pealekandmise vajaduse välistamine vähendab süsteemi tegelikke kulusid. Tööjõu otsesed kulud on väiksemad, nagu ka rajatise tööaeg。

Polüuurea preparaadid on kas 100 protsenti tahked ained või sellele väga lähedased. Kui lahustisisaldus on väike või puudub, on tooted mittesüttivad ja eraldavad pealekandmisel vähe lõhnu või lenduvaid orgaanilisi ühendeid.& ldquo; Kuna see on 100 protsenti tahke aine, on see& rsquo; suletud molekulide süsteem,& rdquo; ütleb Crown West Inc., Crown Polymersi lääneranniku turustaja Jose Ibarra.& ldquo; See ei& rsquo; t veritseb, see ei& rsquo; t avaneb, see ei& rsquo; t võimaldab vetikate ja bakterite kasvu.& rdquo; See teeb polüureast hea kandidaadi selliste põrandate katmiseks nagu haiglad ja toidutöötlemistehased. Seda saab rakendada isegi üleöö või kuni seade töötab.

GG on veel üks eelis selles, et lahusti sisaldus on väike või puudub üldse.& ldquo; Katteid, milles on väga palju lahusteid, tuleb katta nii, et kuiva kile paksus vastaks tööks vajalikule kirjeldusele,& rdquo; selgitab mitmekülgsete ehitustoodete tehnikadirektor Mark Glendrange.& ldquo; Niiske kile paksus on võrdne polüuureaga kuiva kile paksusega.& rdquo;

Polüuurea katteid saab edukalt rakendada mis tahes mõistlikul temperatuuril, alates külmumisest kuni üle 100 kraadi Fahrenheiti. Nad on ka niiskuse suhtes palju tolerantsemad kui teised katted.& ldquo; Kui pihustate uretaane või mittepolüuurea tüüpi tehnoloogiaid [niiskes õhus], muutub katte tihedus. Teil võib olla vähem tihe või läbitungiv toode, samas kui puhtad polüuurea süsteemid kõvenevad ja neil on sama tihedus ka laias õhuniiskuses, GG; Ütleb Loomis.

Polyurea Floor Coating

Küsi pakkumist