Polüurea põrandakate

Polüurea põrandakate

Enamik tööstuslikult kasutatavaid polüureese kasutatakse pritsimise teel, nii et seda saab kiiresti kanda ja täpselt jaotada ja segada. Selle rakenduse stiil võimaldab praktiliselt iga paksuse mitu paksust rakendada ühes või mitmes passes. Võimalik on lisada täiendavaid omadusi, nagu libisemiskindlad lisandid ja pinnatekstuurid, UV-stabiilsed värvid ning isegi polüurea sisaldavate polüvinüülkloriididega on võimalik kasutada ka NSF-i joogivee heakskiidetud süsteeme.

Toote üksikasjad

Polüurea põrandakate


Omadused

Kattekiht on tihe, karm, täis hele, värvitu ilma kollaseks muutmata ja pulveriseerimata, vananemisvastane, suurepärase ilmastikukindluse sära ja värvide säilitamine ja kaunistamine.

Spetsifikatsioonid

Kleepaine tugevus 11,3 MPa

Löögikindlus ≥50kg • cm

Temperatuuri kõikumine -30 ------ + 150 ° C

Kandevõime (700g / 500r) 10mg

Happekindlus 35% H2SO4 või 15% HCI, 30d ei rooste, ei jäta mulle ühtegi koort

Leelise resistentsusega 30% NaOH, 30d ei roosteta, mullid ei kooreta

Soola takistus 100g / L, 30d ei roosteta, mullid ei koo

Soolapihustuskindlus 2000h ei roosteta, mullid ei koo

Õliresistentsus 0 # diislikütus Toorõli 30d ei roosteta, mullid ei kooretaÜks polüurea kõige ebatavalisemaid omadusi on selle lühike puhastusaeg. Puhas polüurea saab seadistada 15 sekundi jooksul või vähem. Tegelikult on traditsiooniline pealekandmismeetod pihustamine koos mehaanilise puhastamisega paljude komponentidega püstoliga. Uuemate ravimvormide korral on siiski veidi pikem raviaeg ja neid saab kasutada ka kaabitsaga, millele järgneb tagasipööramine. Nende toodetel on eluiga 15 kuni 60 minutit, on umbes neli tundi puhtad ja neil on ligikaudu 24 tundi tavapärane jalgliiklus.

Projekti lõpetamise aeg on minimeeritud ka muul viisil. Kattekihti saab rakendada kogu kihi ühe soovitud paksusega. Tüüpilised rakendused on 60 mils kuni 210 miili paksused, kuid ka väljaspool seda vahemikku asuvad kihid on samuti võimalikud. Täielikult paksuse saavutamiseks mitmekordsete kihtide eemaldamise vajaduse vähendamine vähendab süsteemi tegelikku maksumust. Tööjõu otsesed kulud on väiksemad, nagu rajatise ettevalmistusaeg.


Polüurea preparaadid on kas 100-protsendilised tahked ained või väga lähedased. Lahusti sisaldus on vähe või üldse mitte, tooted on mittesüttivad ja tekitavad vähese lõhna või lenduvate orgaaniliste ühendite sisalduse või lenduvate ainete sisaldust. "Olles 100-protsendiline tahkis, on see suletud molekulaarne süsteem," ütles Crown Polymersi lääneranniku levitaja Crown West Inc. omanik Jose Ibarra. "See ei verejooksu, see ei avane, see ei võimalda vetikate ja bakterite kasvu." See muudab polüurea hea kandidaadi pindade katmiseks sellistes kohtades nagu haiglad ja toiduainetööstused. Seda saab isegi rakendada üleöö või kui rajatis töötab.

On veel üks eelis, et lahusti sisaldus on väike või puudub. "Lahtritega väga suured katted tuleb rakendada nii, et kuiva kihi paksus vastab tööks vajalikule spetsifikatsioonile," selgitab mitmekülgsete ehitustoodete tehniline juht Mark Glendrange. "Kile paksus märg on võrdne polüurea kuivatatud kile paksusega."

Polüuretaanist kattekihti saab edukalt rakendada igal mõistlikul temperatuuril, alates külmumisest kuni 100 kraadi Fahrenheiti saamiseni. Samuti on need niiskuse suhtes palju sallivamad kui teised katted. "Kui puhastate uretaane või mittepolüurea tüüpi tehnoloogiaid [niiskes õhus], muutub katte tihedus. Teil võib olla vähem tihedat või rohkem läbilaskvat toodet, samas kui puhas polüureaasüsteem ravib ja on sama tihedusega mitmesugustes niiskustingimustes, "ütleb Loomis.Küsi pakkumist