Tööstuspõrandate polüurea põrandakindel korrosioonikindel betoonpõrandakate

Üksikasjalik tootekirjeldus Polyurea tööstuslik põranda korrosioonivastane vastupidavusega pihustuskate Toote kirjeldus Tööstuslikku põrandat on lihtne hõõrduda hapete, leeliste, ammoniaagi, soola, õli ja muude keemiliste ainete tõttu, isegi siis, kui neid kasutatakse sageli veega pesemiseks. Kandma koos ...

Toote üksikasjad

Üksikasjalik tootekirjeldus

Peamine tooraine: Polüurea Rakendusmeetod :: Spray
Tüüp: Pealislakk Värv: Mitu värvi nagu klientide vajadus
Luster: Pool klaasitud Korrosioonikindlus: Korrosioonikindlus


Polüurea tööstuslik põranda korrosioonikindel kate
Tootekirjeldus
Tööstuslikku põrandit saab kergesti hõõruda hapete, leeliste, ammoniaagi, soola, õli ja muude keemiliste ainete tõttu, isegi sageli veega pesemisel. Tavaliselt on kahjustatud tavaline epoksüpõrandakate, mis kannavad sõidukite liiklusvaltsimist, seadmeid ja tööriistu. Koormamine ja pragud on vaevalt parandatud ja seejärel kasutusiga lühendatud. OIne komponent polüurea tööstuslik põranda korrosioonivastane veekindel kattekiht, mis on peamine kile moodustava materjalina kõrgefektiivne polüurea prepolümeervaigud. Sellel on kilekile omadused, mis on tiheda, kõva, paindliku ja kõrge takistuse, crack-kulumise, vastupidavuse ja veekindluse. Betoonpõhjaga liimikindlus võib olla suurem kui 3 MPa.
Ühekomponentne polüuretaan tööstuslik põranda korrosioonivastane veekindel kattekiht, mis on peamine kile moodustava materjalina kõrgefektiivne polüurea prepolümeervaigud. Sellel on kilekile omadused, mis on tiheda, kõva, paindliku ja kõrge takistuse, crack-kulumise, vastupidavuse ja veekindluse. Betoonpõhjaga liimikindlus võib olla suurem kui 3 MPa.

Soovitage protseduure

Ei Toote nimetus Kihid Kuiv kihi paksus (μm)
1 Polüurea erilist praimerit 1 50
2 Tööstuslik põranda korrosioonikindel kate 1 100
3 Tööstuslik põranda korrosioonivastane kulumiskindluskate 1 100
Kokku 3 250


Taotluse ulatus
Sobib maa-aluseks parklas, toidus, meditsiinis, tubaka ladustamisel, autotööstuses, masinate remondi tehase piirkonnas

54-1.jpg


Küsi pakkumist