Epoksüvaik, põrandaplaadid, kruntvärv

Täpne tootekirjeldus Bassein Epoxy Floor Kate Primer Lakk Veetõmmatud laeluksega Kirjeldus: Primer Industrial Floor Paint - Lakk Veekindel epoksüpunane värv koosneb rafineeritud taimeõli modifitseeritud erütritool-alküüdvaigudest, pigmentidest, kuivatidest, lahustitest ja erinevatest ...

Toote üksikasjad

Üksikasjalik tootekirjeldus

Peamine tooraine: Epoksiid Rakendusmeetod: Spray
Riik: Vedelkate Läbipaistev: Hea Adhesion Property
Päritolukoht: Xiamen, Hiina (Mainland) Kasutamine: Appliance Paint, paadi värv, ehituskate, mööbli värv, plastkatte, teekatte värvimine


Keraamika epoksüpõrandakatte kruntvärv, mis on mõeldud kasutamiseks lagedes
Kirjeldus:
Primer Industrial Floor Paint - Lakk Veekindel epoksüvärv koosneb rafineeritud taimeõli modifitseeritud erütritool-alküüdvaigust, pigmentidest, kuivatidest, lahustitest ja mitmesugustest lisanditest.

Motiiv:
1, vananemisvastane ja ultraviolettkiirguse vastane kiirgus
2, veekindel, kõrge kõvadus ja hea tasasusega
3, suurepärane ilmastikukindlus
4, tugev adhesioon, hea paindlikkus
5, tugev haardejõud

Tehnilised parameetrid:

Teoreetiline katvus

0,2kg / m2

Kuivkile paksus

25mu / kiht

Segatakse ajaga

8 tunni jooksul

Puuduta aega

4 tundi

Kuivamisaeg (kõva)

3 päeva

Värvi värv

Läbipaistvus

Teenimisaeg

5-8 aastat

Säilivusaeg

1 aasta

Riik

Vedelik


Taotlus:
1. Maa-aluse parkla kasutamisel nõrga ventilatsiooni tõttu on traditsiooniline lahusti lahusti põrandal vaja aurustuda kaua, see kahjustab inimese keha ja keskkonda; Kasutatav koht, mis ei vaja lahustuvat reostust, on kõrgemate keskkonnanõuetega.
2. Kasutatav töökoja seina- ja laevalgusti puhastamiseks ei ole sellel mitte ainult epoksiidkatte spetsiifilisus kõrge sidususega jõud, kõrge tugevus, pulbervärvimine ei ole puhas, sellel on keskkonnaohtlikud omadused, mis ei sisalda kahjulikke aineid.
3. Kasutada maa, seina või laudade maalimiseks pagaritöökojas, kondiitritööstuses, elektroonika vabrikus, farmaatsiaettevõttes, paberivabrikutes, logistika laos, kelderis jne, võib kasutada ka kooli, ruudu, koridori, kaubanduskeskuste ja sõiduradade jaoks, jne.

51-1.jpg


Küsi pakkumist