Polüuretaankattesüsteemid

Polüuretaankattesüsteemid

PS500 Seeria Spray Polyurea 1, Product Introduction PS500 Spray polüuretaan seeria on 100% tahked ained, kahekomponentne, kiire, suure jõudlusega kohapeal spray vormimise materjale. Toote acompone curing nt on isotsüanaadi eelpolümeer, B-komponent on aminolõpetatud polüeeter, a. .

Toote üksikasjad

PS500 seeria Spray Polüureta


Toote tutvustus

PS500 Spray polüuretaan seeria on 100% tahked ained, kahekomponentne, kiire, suure jõudlusega kohapeal spray vormimise materjale. Toote compone curing nt on isotsüanaadi eelpolümeer, B-komponent on amino-lõpetatud polüeeter, polüeeterpolüool, ketiekstender ja pigment, millel on suure tugevuse, hea jõudluse ja kiire konstruktsiooni PS500 tooteseeria kõrge elastsuse ga, millel on kõrge venivus purunemisel, mida tavaliselt kasutatakse mittemetalse substraadi puhul, näiteks: veekindel, bestandivaht. Nende hulgas PS500A kui põhitüüp, toote tulemuslikkust kooskõlas GB / T23446-2009, mida kasutatakse veekindluse betoon substraatide; PS500b on PS500A alusel etüleeni modifitseerimine, kate on teatud tiheduse ja ühtlikkuse, antioksüdant võimsus Tugevam, võib olla pikaajaline kasutamine temperatuuril 120, on ps500a täiendatud versioon; PS500c ps500b-s modifitseeritud fluori-räni põhjal, selle korrosioonikindlus ja kõrge temperatuurikindlus on oluliselt paranenud, suurepärase happel leeliselise jõudlusega, pikaajaline kasutamine 150temperatuur, mis sobib elektrijaama desulfuriseerimise lõõri korrosiooni. PS500d tootmine, kasutades spetsiaalset polüeeter ja kett extender ja muud uued materjalid, millel on kõrge vastupidavus ja väsimuskindlus, rohkem laeva poritiivad, ujuvkuul ja muud avamere rajatised.

Taotluse

Toote nimi

Manustamispiirkond

Toote omadused

Keskmine hinne: 100 arvustust

Katusekaitse, reoveepuhastustiik, parkla, töökoja korrus, spordialus, spordiväljak, tunnel, kulvert, teraviljaladu ja muud betoonsubstraadi kaitse juhud.

PS500 seeria põhitüüp vastab standardsele GB/T234465-2009-le ning seda kasutatakse betooni, puidu ja vahu alusmaterjalide veekindlaks kaitseks.

100% --10:00-10:06


Keemiline taimereoveepuhastusbassein, õnnetusjuhtumite bassein, linnareoveepuhastustiik, metallkatus, istutuskatus, keemiline töökoja põrand ja muud raskeveokite korrosioonitõrje, samuti kõik SPE-120a rakendused.

 

 

Etüleeni modifitseerimine toimub PS500a alusel. See on täiendatud versiooni PS500 ja selle atribuudid on paranenud. Selle oksüdatsioonikindlus ja vananemiskindlus on oluliselt paranenud.

Ps500C –– – – – – – – – – – –

Erilised juhud, nagu elektrijaama väävlitustamislõõr, keemiatehase reoveepuhastuse reserv, õnnetusjuhtumite reserv ja muud erijuhud

Ps500b põhjal on fluorosilikooni modifitseerimine ps500b täiendatud versioon. Selle korrosioonikindlus ja kõrge temperatuurikindlus on oluliselt paranenud, ja see on suurepärane happe-ja leelisekindlus.

 

 

100% kontrollitud arvustused

Poritiiva nahk, pardipõis, ujuv padi, päästepaat ja muud mererajatised

PS500d on tootmises kasutanud uusi materjale, nagu spetsiaalne polüeeter ja ketiekstender, millel on kõrge vastupidavus ja väsimuskindlus.

 

100% arvustused

Vahtu kaitsmine Euroopa komponendil, filmi- ja televisioonirekvisiitidel, maastikuskulptuurja nii edasi

Selle kõvadus ja jõudlus on spetsiaalselt loodud vahu kasutamiseks

 


Hot Tags: polüuretaankattesüsteemid, Hiina, tarnijad, tootjad, tehas, Aasia, Aafrika, valmistatud Hiinas

Küsi pakkumist