Polüurea katte süsteemid

Polüurea katte süsteemid

PS500 Series Spray Polyurea 1, toote tutvustus PS500 Spray polyurea seeria on 100% kuivaine, kahekomponendiline, kiire ja kõrge jõudlusega kohapealne pihustusvormimise materjal. Toote A komponeeritud kõvenduseks on isotsüanaadisisene eelpolümeer, B komponent on amino-otsaga polüeeter, ...

Toote üksikasjad

PS500 seeria pihusti polüurea

 

1 toote tutvustus

 

PS500 Spray polyurea seeria on 100% tahke aine, kahekomponentne, kiire ja kõrge jõudlusega kohapealne pihustusvormimise materjal. Toote A komponeeritud kõvenemine on isotsüanaatpreparaat, B-komponent on amino-terminaatoriga polüeeter, polüeeter-polüool, ahela pikendaja ja pigment, millel on eelised kõrge tugevuse, hea jõudluse ja kiire konstruktsiooniga.

PS500 toodete seeria kõrge elastsuse katmiseks, millel on kõrge paisumisaja pikenemine, tavaliselt kasutatakse mittemetallist substraati, näiteks: veekindel betoon, vahtmaterjali kaitse. Nende hulgas on PS500a kui põhitüüp, toote toimivus vastavalt GB / T23446-2009, mida kasutatakse betoonpindade hüdroisolatsiooniks; PS500b on PS500a baasil etüleeni modifitseerimisega, kattekihiga on teatud tihedus ja ühtlus, antioksüdandi võimsus tugevam, seda saab pikaajaliselt kasutada temperatuuril 120 ℃; see on PS500a uuendatud versioon; PS500c on PS500b-s, mis põhineb fluori-räni modifitseeritud, selle korrosioonikindlus ja kõrge temperatuuri vastupidavus on oluliselt paranenud, suurepärase happelise leeliselise toimimise, pikaajalise kasutamise temperatuuril 150 ℃, mis sobib elektrijaama desulfurization suitsugaaside korrosiooni. PS500d tootmine, kasutades spetsiaalset polüeetri- ja ketipidurit ning teisi uusi materjali, millel on kõrge vastupidavus ja väsimuskindlus, rohkem laevade, ujuva palli ja muude avamererajatiste jaoks.

 

 

 

 

 

 

 

Rakendus :

tootenimi

Rakendusala

Toote omadused

PS500a

Katusekaitse, reoveepuhasti, parkla, töökoda, spordiplats, spordiväljak, tunnel, purilauad, teravilja ladu ja muud betoonpindade kaitsevarjud.

PS500-seeria põhitüüp vastab standardile GB / T234465-2009 ja seda kasutatakse betooni, puidu ja vahtmaterjalide veekindla kaitse tagamiseks.

PS500b

Keemiatööstuse reoveepuhasti, õnnetusjuhtumite bassein, linnaheitvee tiik, metallist katus, istutuskate, keemiatööstuse põrand ja muud raskeveokite korrosioonivastased ained, samuti kõik SPE-120a rakendused.

 

 

Etüleeni modifitseerimine viiakse läbi PS500a alusel. See on uuendatud versioon PS500 ja selle omadused on paranenud. Selle oksüdatsiooniresistentsus ja vananemise vastupanu on oluliselt paranenud.

PS500c

Erijuhtumid, nagu jõujaama väävlitustav suitsutoru, keemiatehase reoveepuhasti, õnnetuste bassein ja muud erilised sündmused

PS500b põhjal on fluorosilikooni modifitseerimine PS500b täiendatud versioon. Selle korrosioonikindlus ja kõrge temperatuuri vastupidavus on oluliselt paranenud ning sellel on suurepärane happelise ja leelisega vastupidavus.

 

 

PS500d

Vendi, kõrrelaadi, ujuvpuksi, päästepaadi ja muude merevetikate nahk

PS500d on kasutanud uusi materjale, nagu näiteks spetsiaalne polüeeter ja kettide pikendaja tootmises, millel on kõrge vastupidavus ja väsimuskindlus.

 

PS500e

Vahtmaterjali kaitse Euroopa komponendi, filmi- ja televisiooniprogrammide, maastikultuuride ja nii edasi

Selle kõvadus ja jõudlus on spetsiaalselt ette nähtud vahu kasutamiseks


Küsi pakkumist