Reovee basseini pihustamine polüurea abil

Reovee basseini pihustamine polüurea abil

Reoveepuhastites kasutatav polüurea kattekiht koosneb amiiniga lõpetatud polüeetervaigust, amiini ahela pikendajast ja MDI eelpolümeerist, lisatakse funktsionaalne täiteaine ja toode kuulub pihustatavale, isekõvenenud ja paksu kattega polüureale. Seda kasutatakse koos pinnakattevärvi ja pinnakattega, et moodustada kindel, sitke ja dekoratiivne maapinnakaitsesüsteem.

Toote üksikasjad

Toote nimi: Reoveepuhasti basseini polüurea korrosioonivastane veekindel kaitsev kate

Mudelinumber: PS500D  

1.De skript :  

PS500D reoveepuhasti basseini polüurea korrosioonivastane veekindel kaitsev kattekiht on 100% kuivaine, kahekomponentne, kiiresti kõvenev, suure jõudlusega kohapealne pihustusvormimismaterjal. Toode koosneb peamiselt isotsüanaat-poolprepolümeerist, terminaalsest amino-polüeetri ahela pikendist ja pigmendist. Selle eelised on kõrge tugevus, head tööomadused ja kiire ehitus. Suure reaktsioonivõime ja kiire kõvenemise omadusel saab seda pihustada, moodustades mis tahes painutatud, kaldu ja vertikaalne pind ilma longuseta. Ülimad nakketugevuse ja löögikindluse omadused on kate elastne, löögikindel ja õmblusteta, mis suudab täielikult isoleerida õhu, vee ja hapniku läbitungimise. See on integreeritud korrosioonivastaseks, veekindlaks, kulumiskindlaks, vananemiskindlaks, pulbristamata ja praod ei hakka pärast pikaajalist välitingimustes toimuvat külma, kuuma, vihma ja lume vahelduvates keskkonnatingimustes koorumist või mahakukkumist või langust. See on optimaalne valik, kui sitke, painduv, löögikindel ja kulumiskindel veekindluse süsteem, millel on erakordsed tööomadused.

2.Funktsioonid:  

1>. Ilma ühegi õhema keskkonnata;

2>. Pikkus, suur painduvus, suudab kohaneda põhiliste pragude ja väikeste deformatsioonidega;

3>. Hea vastupidavus vananemisele

4>. Kiire tahkumine, võib pihustada mis tahes pinnale, kallakutele, vertikaalsele pinnale;

5>. Mugav ehitus, kile pihustamine.

3.Tõhusus

 

Tahke sisu maht

100%

Kõvadus re Kalda

90–95 (A)

Tihedus

1,05 g / cm3

Pikendus

≥450%

Tõmbetugevus

18MPa

Löögitugevus

≥55N / mm

Vee läbitungimatus

0,4 MPa, 60 minutit

Kulumiskindlus 750g 500r  

30 mg

Löögikindlus

1,5 kg / m

Elektriline tugevus

15kv / mm

Temperatuuri kõikumine

-35 ------ + 120 ° C

Kuumutamistemperatuur

55-65 ° C

Soovitatav paksus

1500μm

Töötemperatuuri vahemik

0-35 ° C

Veekindlus 30d

ei rooste, ei mullid, ei koorida

Happekindlus (10% H2SO4 või 10% HCI, 30d)

ei rooste, ei mullid, ei koorida

Leelise vastupidavus 10% NaOH, 30d

ei rooste, ei mullid, ei koorida

Soolatakistus 60g / L, 30d

ei rooste, ei mullid, ei koorida

Soola pihustuskindlus 2000h

ei rooste, ei mullid, ei koorida

Õlikindlus 0 # diislikütuse toorõli 30d

ei rooste, ei mullid, ei koorida


4 Rakendused: keemiatehase reoveepuhasti, õnnetuste bassein, asulareoveepuhasti

5.Ehitusmeetod:

1) Pihustusseadmed: Pihustuspolüuurea materjalide valmistamisel tuleb kasutada spetsiaalset (1: 1) kahekomponendilist pihustusseadet. Nagu Graco H-XP3 ja nii edasi.

2) Ehituskeskkonnanõuded: Parima kattefekti saavutamiseks vajab plats ventilatsiooni, keskkonna temperatuur ei tohiks olla madalam kui 10 ° C, aluspinna temperatuur on kõrgem kui kastepunkt 5 ° C ja õhuniiskus on alla 80%.

3) Aluspinna pinnatöötlus:

a. Tsemendipinna tasandamine: aluspinna tasandamine tsemendimörtiga.

b. Aluspinna lihvimine: aluspinnale on vaja peenestamist (et oleks tasane), aluspinna pind poleeritakse, arm ja ujuv läga eemaldatakse ning yini nurga negatiivse nurga asukohta töödeldakse rõhuasetusega, ja yini nurk on sirge ja yang. Nurk soovitab kaheksa punkti nurga töötlemist.

c. Puhastamine: õlivaba, veevaba suruõhuga puhastatud põhimiku pinnal olev mustus puhastab polüureate ehitust mõjutavat prahti.

4) Harjakrunt: harjake EP1304 või HP6303K betooni spetsiaalset kruntvärvi, ühtlaselt harjatud, lekkekatteta, defektideta.

5) Kraabikitt: kandke kitt trahhoomi ja mikropooride tihendamiseks betooni pinnale.

6) Pihustuspolüuurea: pihustage spetsiaalse polüureaurea pihustusseadmete ja polüurea pihustuspüstoliga. Kasutage lekkepihustite parandamiseks ja stressi vähendamiseks ristmeetodit.

7) Alifaatse polükarbamiidi pealiskihi pihustamine: spetsiaalse polüurea abil pihustusseadmete ja polüurea pihustuspüstoliga pihustamine, ühtlane puudus ja pihustamine.

6. Pakend: T wo-komponent, A-komponent 220KG / 200L barrel, B-komponent 210KG / 200L barrel.

7. Värv : Pihustatava polüurea materjali standardvärv on hall, vastavalt kasutaja nõudmistele võib pakkuda ka muid värve

8. Ohutus: polüureate pihustavad materjalid peaksid selle kasutamise ajal olema varustatud põhiliste töökaitsemeetmetega.

Kasutajatel on soovitatav varustada kaitseriietuse, kaitseprillide, plastkindade, maskide ja muude kaitsevahenditega.

9. Ladustamine / kõlblikkusaeg : Ideaalsed säilitustingimused on 0–35 jahedas ja kuivas kohas, vältige otsest päikesevalgust. / Üks aasta.


Küsi pakkumist