Polüuretaanist kaitsev värvikiht. Suurte antikorosioonide elastomeer

Toote kirjeldus Soovitatav kasutus SPUA-601 on 100% kindel, kiirelt komplektne, pihustatud, kahekomponentne aromaatne polüurea-elastomeer. Süsteem koosneb komponendist A, vaba NCO rikasest kvaasi-prepolümeerist ja B-komponendist, polüeeteramiinide segust, amiini täiteainetest ja muudest lisaainetest ....

Toote üksikasjad

Tootekirjeldus
Soovitatav kasutusviis SPUA-601 on 100% tahke, kiiresti komplekteeritud, pihustatud, kahekomponentne aromaatne polüurea elastomeer. Süsteem koosneb komponendist A, vaba NCO rikas kvaasi-prepolümeerist ja B-komponendist, polüeeteramiinide segu, amiini täiteainetest ja muudest lisaainetest. Ainulaadne polüurea keemia võimaldab seda materjali niiskuse ja madalamate temperatuuride suhtes kohaldada. See tähendab, et kõrge õhuniiskus ja peidetud niiskus betoonis avaldavad minimaalset mõju selle toote kasutamisele.

· Kiire ravi, lühike seisak, kuid mitte painduv
· Töötlemise ajal niiskuse ja temperatuuri suhtes tundlikkus;
· Kõrge termiline stabiilsus;
· Suurepärased korrosioonivastased omadused
· Resistentne lahustitele, caustics ja palju happeid
· Erakordsed füüsikalised omadused
· Suurepärane side tugevus
· 100% tahked ained, ilma lenduvate orgaaniliste ühendite ja ilma lõhnata
· Superior ilmastikukindlus
· Pikaajalises plaanis ei kasutata äärektset ja pleekimist
· Õmbluseta, paindlik, libe ja mittepoorne

Kavandatud kasutamiseks raskeveokite korrosioonivastase, õmblusteta kattekihi süsteemina betoonpaakide ja muude rajatiste rakendamiseks keemiatööstuses, kütusetootmisjaamades ja naftaväljal jne. Eriti sobivad kasutamiseks erinevates valdkondades, sealhulgas:
Sekundaarsed konteinerid
Pihustamismahutid
Galvaanilised vannid
Keermestatud tornid
Aurutamispaagid
Neutralisatsiooni paagid
Ravitankid
Tünnikee

Omadused
Värv: valikuline
Tahked ained: 100%
VOC (arvutatud): 0
Kõlblikkusaeg: 6 kuud, avamata 15 ° C juures 40 ° C
Leekpunkt:> 200 ° C
Geeli aeg: 10 sekundit
Segu suhe (maht): 1: 1
Soovitatav leviku paksus: 2 ~ 3 mm Kuivamisaeg sõltub temperatuurist, niiskusest ja kile paksusest.

Tõmbetugevus: 15MPa
Tõmbetugevus: 350%
Tõmbetugevus: 50KN / m Elektriline
Tugevus: 21Mv / m Inpact Resistance: 1.5Kg • m
Kulumiskindlus: 17mg
Adhesioon: 10,2 Mpa
Kõikide kroomide mõõdud: Shore A85 ~ 95
Eritihedus: 1.01g / cm3
Keemiline vastupidavus: vaadake kindlat teavet keemilise vastupidavuse diagrammi kohta

Pinna ettevalmistamine
Pind tuleb korralikult ette valmistada. Eemalda kogu õli, tolm, määrded, mustus, lahtised ja võõrkehad, et tagada piisav haardumine. Teraspinnad peavad olema "peaaegu valge metalli" lööklaine SIS-Sa 2 1/2 jaoks. 3 miljoni profiiliga. Enne pihustamist pühkida SPUA-D100 antikorraseriv krunt. Enne kruntimist ja pihustamist peavad teraspinnad olema kuivad ja puhtad, mustusest, rasvast, õlist ja muudest saastest vabad. Betoon Betoonpinnad, mis on valmistatud vastavalt NACE standardile RP0892-92. Enne kruntimist laske substraadil põhjalikult kuivada (mineraalne betoonvärviga substraat on 28 päeva). Enne pihustamist eemaldage kõik lahtist tolmust või muudest võõrkehadest ja pealekandmiseks kruntvärviga SPUA-D400 Tihenduskreem 1 ~ 2 kihil.

Ravi aeg
Pinna kuiv (25 C) <1 minutiga="" kõvade="" kiledega="" (25="" c)=""><10 minutiga="" värskusaeg="" minimaalselt="" piiramatu="" maksimaalne="" ≤3="" tundi="" kiire="" ristsidumise="" tõttu="" tuleb="" uuesti="" korrutamine="" kohe,="" kui="" esimene="" kiht="" on=""> Kui maksimaalne kordusaeg on ületatud, eemaldage pind enne tagasivõtmist. Konsulteerige meid soovitava tagasivõtmise protseduuridega.

Taotlemise tingimused
Temperatuur: Õhk ja pind: -20 ° C ~ 40 ° C Rentimisel 3 ° C üle kastepunkti Suhteline niiskus: ≤ 90% Materjalid tuleb enne kasutamist soojendada temperatuurini 21 ° C. Lisateabe saamiseks võtke meiega ühendust.

Puhastusjuhised
Puhastage tööriistad ja vastavusse viivitamatult pärast kasutamist SPUA-PC Proportional Cleaner või SPUA-GC pihustuspüstoli puhastiga. Täpsema informatsiooni saamiseks tutvuge paljude komponentide juhendiga.


Hot Tags: Polüureta kaitsvad värvkatted raskeveokite antikorroskoopia elastomeer, Hiina, tarnijad, tootjad, tehas, Aasia, Aafrika, valmistatud Hiinas

Küsi pakkumist