Polüurea kattekiht

Polüurea kattekiht

Polyurea katte tehnoloogia pole uus. Tegelikult on see olnud juba umbes kolmkümmend aastat ja seda kasutatakse. Polyurea on uuem ja arenenum kui need traditsioonilised katmisseadmed ning pakub omanikule, spetsiifile ja töövõtjale palju eeliseid.

Toote üksikasjad

Polüurea kattekiht


Polüurea-kaitsekatte kasutatakse tavaliselt järgmistel põhjustel:

· Kulumiskindlus

· Korrosioonikaitse

· Veekindlus

· Keemiline, keskkond või atmosfääri vastupidavus

· Kaunistamine

· Struktuuriline täiustus

·

Tootekirjeldus

Merelaevatööstuse väljaarendamise käigus esinesid mitmesugused mereõli puurplatvormid. Puurplatvormid asuvad tavaliselt kaugetes vetes, millest enamik on merepõhja külge kinnitatud, seega on neid raske hooldada, sest nad ei saa kaldale tagasi tulla nagu laevad. Selleks, et naftatootmine toimuks sujuvalt, kindlustada töötajate ohutus ja kaitsta merekeskkonda, võtsid eri riikide valitsused ja naftakompaniid suuri pingutusi, et platvorme hävitada. Platvormide turvalisuse tagamiseks on mitmesuguseid antikorrosioonilahuseid, mis on rangelt katsetatud, peab valima pika kestva kattekihi.

Omadused

Mereõli puurplatvormide kattekiht peab sobima merekeskkonnaga ja sellel on platvormidega sama eluiga. Toode on kõrge reaktsioonivõimega, võib pritsida, kumeralt, kallakul ja vertikaalsel pinnal, ilma kallutamata. See on paindlik, tihe ilma õmbluseta, kõrge haarde ja löögikindlus. See on vastupidav merevee ja soolade udu, kulumiskindlale, vananemisvastasele, püsivale temperatuurile vahemikus -40-120 ℃. Puhastamine ja pragunemine merepõhjast pikaajaliselt sukeldumisel, pinnase kokkupõrke vältimiseks merekeskkonnas. Kattekiht võib aidata platvormidel saavutada 50-aastase tööea.


Küsi pakkumist