Huisins New Material Technology Co., Limited., Asutatud 2005.is kiiresti kasvav ettevõte, kes integreerib veepõhiste kattematerjalide seeria ja Laevade kattekihtide seeria tootmist ja turustamist. Firma nimi: GD ja SanRui. Pärast kümmet aastat jõupingutusi ja arengut, nüüd oleme saanud üks juhtivaid värvi tootjad ja tarnijad Hiinas. Oleme alati väga sõbralikud suhted paljude tugeva laevatehastega ja mõnede inseneribüroodega Hiinas. Meil on olnud maine värviturul kodumaal ja rahvusvahelisel tasandil.

Meie toodetud tooted hõlmavad peaaegu enamiku värvi, mida saab Hiinas valmistada. Tehas asub Xiang'an tööstuspiirkonnas, Xiamen Torch kõrgtehnoloogia tsoonis, Fujian, Hiina, okupeeritud 57000㎡.Me asutati top kaasaegne tootmisliini laeva katted ja korrosioonivastased materjalid mere Enginerring Hiinas. Ettevõte on saavutanud ISO 9001 akrediteerimine 2006. aastal. Ja seejärel kehtestati 2008. aastal ISO 9001: 2008, ISO 14001: 2004 ja OHSA 18001: 2007 kohaselt ka kvaliteedi-, keskkonna-, töö-, tervise- ja ohutusjuhtimissüsteemide süsteemid.

Ettevõte on välja töötanud laevade kattekihi tooted, mille CCS, LR ja DNV on heaks kiitnud. Meie toode on laialdaselt kasutatud laevade, avamereplatvormide, sadamate ja dokkide, silla, nafta ja keemiatehnoloogia tootmiseks ja hooldamiseks, Metallurgia, munitsipaalhaldus, arhitektuur jne

Meie originaalse katte tehnoloogiaga pühendame oma klientidele kvaliteetsete toodete, suurepäraste teenuste ja teaduslike korrosioonivastaste lahenduste pakkumise.